Doprava a čerpání

Nedílnou součástí výroby betonu je i jeho doprava  na staveniště. Při dodávkách betonových směsí je velmi důležitá výkonnost, časová flexibilita, spolehlivost a přesnost dodávek.

Dopravu při výrobě betonu zabezpečujeme prostřednictvím moderních a výkonných autodomíchávačů a čerpadel, které se řídí přes centrální dispečink dle všech požadavků zákazníků. Na základě jejich přání řešíme potřebné množství, čas, místo a ověřujeme kvalitu. Zaručujeme se vždy za přesnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a výkonnost dodávek betonových směsí, díky dostatečným kapacitám (4,5 m3- 9 m3) potřebným pro vybavení komplexní dopravy betonu.

Doprava a čerpáníČerpání betonových směsí

Mezi poskytované služby k výrobě a dovozu betonu patří jeho ukládání do konstrukce pomocí čerpadel. Aktuálně se tyto stroje staly neodmyslitelnou součástí moderního stavebnictví. Směsi lze na staveništi snadno dostat do míst nedostupných pro dopravní techniku. Čerpání zjednodušuje i uložení směsí, zrychluje práci a přispívá k úspoře pracovních sil na staveništi.

CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene. Dokážeme tak uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi poté prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Jsme Vám blízko

Články

20. 03. 2018

Co byste měli vědět o podlahovém topení

Není divu, že se podlahové topení stalo fenoménem dnešní doby. Nejen proto, že teplo sálající přímo…

Co byste měli vědět o podlahovém topení


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Výběr produktuPlocha: 100 m2

Tloušťka potěru: 35 mm

Orientační cena

( bez DPH)


Cena je orientační pro realizaci podlahy v rodinném domě. Zahrnuje zaměření, materiál včetně dopravy na stavbu a odborné uložení směsi čerpadlem. Pokud chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím formulář níže a budete kontaktováni certifikovanou firmou ze sítě CEMEX Xperts, která Vám vypracuje cenovou nabídku.

Informace o stavbě

Kontaktní údajePřílohy

Informace o stavbě

Kontaktní údajePřílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací