Doprava a čerpání

Nedílnou součástí výroby betonu a litých směsí je doprava na staveniště. Při dodávkách betonových a litých směsí je velmi důležitá výkonnost, časová flexibilita, spolehlivost a přesnost dodávek.

Dopravu litých a betonových směsí při výrobě betonu zabezpečujeme prostřednictvím moderních a výkonných autodomíchávačů a čerpadel, které se řídí přes centrální dispečink dle všech požadavků zákazníků. Na základě jejich přání řešíme potřebné množství, čas, místo a ověřujeme kvalitu. Zaručujeme se vždy za přesnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a výkonnost dodávek betonových směsí, díky dostatečným kapacitám (4,5 m3- 9 m3) potřebným pro vybavení komplexní dopravy betonu.

Doprava a čerpáníČerpání betonových směsí

Mezi poskytované služby k výrobě a dovozu betonu patří jeho ukládání do konstrukce pomocí čerpadel. Aktuálně se tyto stroje staly neodmyslitelnou součástí moderního stavebnictví. Směsi lze na staveništi snadno dostat do míst nedostupných pro dopravní techniku. Čerpání zjednodušuje i uložení směsí, zrychluje práci a přispívá k úspoře pracovních sil na staveništi.

CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene. Dokážeme tak uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi poté prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Jsme Vám blízko

Články

13. 09. 2019

Výhody a využití průmyslových podlah

Betonové podlahy, které mají vysoce pevný povrch a zvýšenou odolnost, se nazývají průmyslové nebo…

Výhody a využití průmyslových podlah


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Cena lité podlahy

Výběr produktuPlocha: 100 m2

Tloušťka potěru: 35 mm

Orientační cena

( bez DPH)


Cena je orientační pro realizaci podlahy v rodinném domě. Zahrnuje zaměření, materiál včetně dopravy na stavbu a odborné uložení směsi čerpadlem. Pokud chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím formulář níže a budete kontaktováni certifikovanou firmou ze sítě CEMEX Xperts, která Vám vypracuje cenovou nabídku.

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací