Lité podlahy

Jedna z nejspolehlivějších možností realizace podlah je litý podlahový potěr. Lité podlahy nacházejí uplatnění v běžných rezidenčních projektech, ale i ve zdravotnictví, průmyslu a administrativních prostorech.

Výběr vhodného materiálu se řídí konkrétním využitím. Lité podlahy z anhydritu je možné realizovat ve většině interiérů od bytů až po rozsáhlé sportovní haly. Navíc je ideální pro zalévání podlahového topení. Cementové lité potěry mají podobné vlastnosti jako anhydritové, ale na rozdíl od nich jsou použitelné i v trvale vlhkém prostředí. Je to tedy ta správná volba při realizaci koupelny nebo bazénu. Pro vyrovnání a izolaci podlahy je vhodná litá směs na bázi pěnobetonu, která zároveň tvoří ideální podklad pro již zmíněné anhydritové nebo cementové lité podlahy.

S výběrem správného materiálu Vám rádi pomůžeme. Orientační cenu anhydritových a cementových potěrů si můžete předem spočítat pomocí našeho kalkulátoru

Anhydritové podlahy AnhyLevel jsou vhodné pro většinu interiérových podlah, od bytových domů až po sportovní haly či rozsáhlé administrativní prostory.
AnhyLevel Thermio je podlahový potěr s vysokou tepelnou vodivostí, který je speciálně vyvinutý pro podlahová topení.
CemLevel je samonivelační cementový potěr, který lze použít i v trvale vlhkém prostředí.
Pěnobeton je ideálním podkladem pro aplikaci dalších vrstev včetně litých anhydritových a cementových podlah.

Jsme Vám blízko

Realizační firmy

CEMEX Xperts - profesionálové na lité podlahy

Cemex

Články

13. 09. 2019

Výhody a využití průmyslových podlah

Betonové podlahy, které mají vysoce pevný povrch a zvýšenou odolnost, se nazývají průmyslové nebo…

Výhody a využití průmyslových podlah


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Cena lité podlahy

Výběr produktuPlocha: 100 m2

Tloušťka potěru: 35 mm

Orientační cena

( bez DPH)


Cena je orientační pro realizaci podlahy v rodinném domě. Zahrnuje zaměření, materiál včetně dopravy na stavbu a odborné uložení směsi čerpadlem. Pokud chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím formulář níže a budete kontaktováni certifikovanou firmou ze sítě CEMEX Xperts, která Vám vypracuje cenovou nabídku.

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací