Cena lité podlahy - kalkulátor

Chcete znát orientační cenu lité podlahy ještě před odesláním poptávky? Využijte náš kalkulátor ceny, ve kterém můžete snadno a rychle vypočítat cenu litých potěrů kombinací produktu, plochy a tloušťky potěru.

Potřebujete se nejdříve dozvědět více o našich produktech? Přejděte na produktové stránky AnhyLevel, AnhyLevel ThermioCemLevel.

Pokud je pro Vás vypočtená cena podlahy zajímavá, odešlete formulář a do 3 dnů obdržíte přesnou nabídku. Máte-li zájem o cenovou nabídku na naše další produkty (pěnobeton, průmyslová podlaha, samonivelační stěrka), využijte prosím běžný poptávkový formulář.

Výběr produktuPlocha: 100 m2

Tloušťka potěru: 35 mm

Orientační cena

( bez DPH)


Cena je orientační pro realizaci podlahy v rodinném domě. Zahrnuje zaměření, materiál včetně dopravy na stavbu a odborné uložení směsi čerpadlem. Pokud chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím formulář níže a budete kontaktováni certifikovanou firmou ze sítě CEMEX Xperts, která Vám vypracuje cenovou nabídku.

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací