Průmyslové podlahy

Betonové průmyslové podlahy opatřené podlahovými vsypy DURAMO tvoří  vysoce pevný povrch (realizace tzv. průmyslové podlahy nebo pancéřové podlahy), který má vysokou odolnost vůči obrusu i mechanickému poškození.

Vrchní vrstva se vsypem minimalizuje sprašnost betonu a zároveň usnadňuje čistění a údržbu.

Realizace průmyslové podlahy

Složení průmyslových podlah

Složení podlahových vsypů DURAMO, které jsou určeny pro použití v průmyslových podlahách, je založeno na portlandském cementu CEMEX, speciální příměsi a vysokopevnostního kameniva (přírodní křemen, přírodní a syntetický korund, syntetický diamant). Vsypy DURAMO obsahují stejný cement jako betony dodávané společností CEMEX, čímž umožňují dosažení vysoké kvality a životnosti realizovaných průmyslových podlah.

Využití betonových průmyslových podlah:

 • Garáže
 • Dílny
 • Sklady
 • Sklepní prostory
 • Chodby a koridory
 • Nakládací rampy
 • Obchodní objekty
 • Průmyslové výrobní objekty
 • Logistická centra
  a mnoho dalších
Řez průmyslovou podlahou

Typy vsypů do betonu:


DURAMO quartz

Jedná se o základní podlahový vsyp obsahující jako plnivo velmi kvalitní křemen. Tento vsyp je vhodný na průmyslové podlahy do skladovacích a výrobních hal s lehkými výrobky, hromadných garáží s pojezdem 200 vozidel do 2t/den, chodeb veřejných prostor apod.

DURAMO metalic

Vsyp obsahující syntetický korund (metalická slitina hliníku), jehož tvrdost se blíží diamantu. Podlahy s metalickým vsypem jsou vhodné do výrobních a skladovacích prostor pro středně těžké zboží, provoz strojů, automobilový průmysl, výrobu obráběcích strojů, veřejné prostory s intenzivním provozem a parkoviště s pojezdem více než 200 vozidel do 2t/den, nebo max. 200 vozidel do 5t/den.

DuramoDURAMO corund

Vsypová směs obsahující přírodní korund, jenž vyniká výborným propojení a soudržností s cementový pojivem. Je vhodný do prostor s vysokým nárokem na odolnost vůči obrusu - manipulace s těžkými břemeny, pojezd polyuretanovými kolečky apod.

DURAMO carbide

Směs obsahující syntetický diamant. Tento typ vsypu je vhodný pro vysoce zatěžované provozy strojírenského a hutního průmyslu, plochy vystavené intenzivnímu pojezdu nákladních vozidel a pásových vozidel, výstavní prostory apod.

Ceník DURAMO - PDF leták ke stažení

DURAMO PDF

Ke stažení v PDF >>

Jsme Vám blízko

Články

13. 09. 2019

Představujeme Vám anhydritovou podlahu pro podlahové vytápění AnhyLevel Heat

Lité podlahy znají zejména majitelé podlahového vytápění v obytných prostorách. Mezi nimi vyniká…

Představujeme Vám anhydritovou podlahu pro podlahové vytápění AnhyLevel Heat


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Poptávka

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací