Průmyslové - pancéřové podlahy

Betonové podlahy opatřené podlahovými vsypy DURAMO tvoří  vysoce pevný povrch (realizace tzv. průmyslové nebo pancéřové podlahy), který má vysokou odolnost vůči obrusu i mechanickému poškození.

Vrchní vrstva se vsypem minimalizuje sprašnost betonu a zároveň usnadňuje čistění a údržbu.

Betonové podlahy

Složení pancéřových podlah

Složení podlahových vsypů DURAMO je založeno na portlandském cementu CEMEX, speciální příměsi a vysokopevnostního kameniva (přírodní křemen, přírodní a syntetický korund, syntetický diamant). Vsypy DURAMO obsahují stejný cement jako betony dodávané společností CEMEX, čímž umožňují dosažení vysoké kvality a životnosti realizovaných podlah.

Betonové podlahy - použití:

 • Garáže
 • Dílny
 • Sklady
 • Sklepní prostory
 • Chodby a koridory
 • Nakládací rampy
 • Obchodní objekty
 • Průmyslové výrobní objekty
 • Logistická centra
  a mnoho dalších
Duramo

Typy vsypů do betonu:


DURAMO quartz

Jedná se o základní podlahový vsyp obsahující jako plnivo velmi kvalitní křemen. Tento vsyp je vhodný do skladovacích a výrobních hal s lehkými výrobky, hromadných garáží s pojezdem 200 vozidel do 2t/den, chodeb veřejných prostor apod.

DURAMO metalic

Vsyp obsahující syntetický korund (metalická slitina hliníku), jehož tvrdost se blíží diamantu. Podlahy s metalickým vsypem jsou vhodné do výrobních a skladovacích prostor pro středně těžké zboží, provoz strojů, automobilový průmysl, výrobu obráběcích strojů, veřejné prostory s intenzivním provozem a parkoviště s pojezdem více než 200 vozidel do 2t/den, nebo max. 200 vozidel do 5t/den.

DURAMO corund

Vsypová směs obsahující přírodní korund, jenž vyniká výborným propojení a soudržností s cementový pojivem. Je vhodný do prostor s vysokým nárokem na odolnost vůči obrusu - manipulace s těžkými břemeny, pojezd polyuretanovými kolečky apod.

DURAMO carbide

Směs obsahující syntetický diamant. Tento typ vsypu je vhodný pro vysoce zatěžované provozy strojírenského a hutního průmyslu, plochy vystavené intenzivnímu pojezdu nákladních vozidel a pásových vozidel, výstavní prostory apod.

Ceník DURAMO - PDF leták ke stažení

DURAMO PDF

Ke stažení v PDF >>

Jsme Vám blízko

Články

20. 03. 2018

Co byste měli vědět o podlahovém topení

Není divu, že se podlahové topení stalo fenoménem dnešní doby. Nejen proto, že teplo sálající přímo…

Co byste měli vědět o podlahovém topení


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Informace o stavbě

Kontaktní údajePřílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací