Cesta k Vaší nové podlaze

1

První kontakt

Plánujete litou podlahu pro Váš projekt? Očekáváte kvalitu a profesionální komunikaci? Jste na správné adrese! Využijte poptávkový formulář nebo interaktivní kalkulátor orientační ceny a Vaší poptávce se budou ihned věnovat realizační firmy certifikované v mezinárodním systému CEMEX Xperts.

2

Váš projekt je i naším projektem

Abychom Vám mohli připravit přesnou cenovou nabídku, potřebujeme se dokonale seznámit s Vaším projektem. Pokud ve Vašem zadání ještě něco chybí, realizační firma Vás před vyhotovením osobní nabídky osloví a zjistí všechny potřebné detaily.

3

Nabídka od specialistů

Na základě Vašeho zadání firma připraví nabídku šitou na míru. Budete znát potřebný objem materiálu, detailní rozpočet, možný rozsah dodávky, doplňkové služby, platební podmínky a termín možné realizace. Samozřejmě požadujete kvalitní materiál. V tom si výborně rozumíme

4

Jen jedna varianta je ta správná

S konkrétními nabídkami je Vaše rozhodování jednodušší. Prostudujte vše v klidu a vyberte nabídku, která Vám nejlépe vyhovuje. Kvalita podlahy ovlivňuje výsledný komfort Vašeho bydlení; a jste to Vy, kdo investuje. Neváhejte realizační firmu znovu kontaktovat. Všechny položky nabídky Vám rádi vysvětlí a případně znovu upřesní podle Vašich potřeb.

5

Jedeme za Vámi

Aby vše proběhlo v CEMEX Xperts kvalitě, neboli na 100 %, navštíví Vás před samotnou realizací certifikovaný zástupce firmy, prověří připravenost staveniště a v případě potřeby navrhne nutné úpravy. Kdo by neměl rád překvapení? …ale stačí ta příjemná.

V tomto videu se můžete podívat, jak připravit podlahu k vylití.

6

Zrealizujeme a proškolíme

A je to tu! Prošli jsme společně kus cesty a podlaha je profesionálně uložena na Vaší stavbě. Než se po ní rozběhnete, vysvětlíme Vám jak o ni pečovat, než bude připravena k plnému zatížení.

Na to, jak taková realizace probíhá se můžete podívat v tomto videu.

7

Zůstáváme s Vámi

Realizací podlahy to však nekončí. Je pravděpodobné, že za nějaký čas Vás kontaktuje CEMEX Xperts operátor. Požádá Vás o hodnocení námi doporučené realizační firmy, i samotné podlahy. Abychom si byli jisti, že jste zcela spokojeni. Protože se chceme neustále zlepšovat.

Jsme Vám blízko

Články

13. 09. 2019

Výhody a využití průmyslových podlah

Betonové podlahy, které mají vysoce pevný povrch a zvýšenou odolnost, se nazývají průmyslové nebo…

Výhody a využití průmyslových podlah


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Cena lité podlahy

Výběr produktuPlocha: 100 m2

Tloušťka potěru: 35 mm

Orientační cena

( bez DPH)


Cena je orientační pro realizaci podlahy v rodinném domě. Zahrnuje zaměření, materiál včetně dopravy na stavbu a odborné uložení směsi čerpadlem. Pokud chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím formulář níže a budete kontaktováni certifikovanou firmou ze sítě CEMEX Xperts, která Vám vypracuje cenovou nabídku.

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací