CEMEX XPERTS - REALIZACE LITÝCH PODLAH

Ve fázi, kdy se dostáváte k realizaci lité podlahy, máte za sebou úctyhodný kus cesty za vaším vysněným bydlením. Zvážili jste všechna pro a proti a vybrali ten správný stavební materiál pro váš projekt. Zbývá vybrat realizační firmu, ověřit její odbornost, získat reference.

CEMEX Xperts

Pravděpodobně už jste si ověřili, že bez kvalitních řemeslníků se může realizace vašeho záměru změnit v noční můru. Cena za podlahovou konstrukci, která v domě zahrnuje izolační vrstvu, cementový nebo anhydridový potěr a dnes obvykle i podlahové vytápění, přitom není zdaleka zanedbatelná. Přitom už víte, že za nejnižší cenu, stejně jako při běžném nákupu, obvykle kvalitu nepořídíte. Máme stejnou zkušenost. Proto jsme pro vás v roce 2016 vytvořili program CEMEX Xperts.

Podlaha od profesionálů

CEMEX Xperts je síť odborných realizačních firem v oboru litých podlah. Síť firem, kterým jsme, na základě dlouholeté spolupráce, dali naši důvěru a umožnili jim používat mezinárodní značku CEMEX Xperts.

Cemex Xperts

Co značka CEMEX Xperts zaručuje

  • Realizační firma prošla nadstandardním certifikačním procesem a je schopna realizovat vaši zakázku z námi dodaného materiálu ve špičkové kvalitě. Dodržuje standardy bezpečnosti práce svých pracovníků a je ohleduplná ke svému okolí.
  • Realizační firma je tu pro vás, zákazníky. Komunikuje s vámi na profesionální úrovni. V každé fázi spolupráce víte kdo je vaší kontaktní osobou, co jednotlivé fáze realizace obnáší a kolik za vaši zakázku zaplatíte. Jednotlivé kroky komunikace od poptávky po předání díla od CEMEX Xperts jsou popsány „ZDE“.
  • Dostanete vždy tu nejlepší možnou cenu. Nikdy však na úkor snížení kvality, nebo zamlčení rizik, která by mohla s ohledem na aktuální situaci na vašem staveništi v budoucnosti přinést poruchy konstrukce, nebo jiné nepříjemnosti.
  • Neponecháváme nic náhodě. Systematicky ověřujeme vaši spokojenost. Je pravděpodobné, že vás osloví zástupce naší společnosti a požádá vás o zpětnou vazbu. Abychom se mohli neustále zlepšovat.
Xperts

Poptávka CEMEX Xperts

Je filozofie CEMEX Xperts tím, co hledáte? Zadejte vaši poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře a odešlete. Do 3 dnů vám budou doručeny nabídky od firem, pro které je nejlépe dostupná poloha vaší stavby a současně disponují dostatečnou kapacitou ve vámi zadaném termínu. Počet zaslaných nabídek je systémově omezen na max. 3; pokud naopak žádný z našich partnerů není schopen vaši zakázku realizovat, budeme vás informovat.

Seznam certifikovaných realizačních firem

Jsme Vám blízko

Články

13. 09. 2019

Představujeme Vám anhydritovou podlahu pro podlahové vytápění AnhyLevel Heat

Lité podlahy znají zejména majitelé podlahového vytápění v obytných prostorách. Mezi nimi vyniká…

Představujeme Vám anhydritovou podlahu pro podlahové vytápění AnhyLevel Heat


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Poptávka

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací