BREMAT

Mobilní výrobní zařízení pro lité směsi, pěnobeton a maltu.

BREMAT S3.20 Quatro umožňuje výrobu anhydritových a cementových litých směsí, pěnobetonu a cementové malty. Konkrétně se jedná o produkty ANHYLEVEL, CEMLEVEL, pěnobetony POROFLOW v objemových hmotnostech od 300 do 1800 kg/m3 a cementové malty READYMALT.

Vyšší dostupnost produktů

Výrobní kapacity jsme rozšířili o mobilní zařízení BREMAT především kvůli zvýšení dostupnosti našich produktů i v oblastech, kde je menší pokrytí našimi provozovnami. Díky tomu jsme nyní schopni poskytovat lité směsi po celé České republice a dokonce i v příhraničních oblastech Slovenska. Dostupnost je omezena pouze přístupností stavby pro tahač a návěs.

Mobilní zařízení sestává ze soupravy tahače a návěsu značky BREMAT, který je naprosto soběstačný k výrobě litých směsí přímo na Vaší stavbě. Souprava je vybavena dvěma řiditelnými nápravami na návěsu a jednou na tahači. Díky tomu je dosaženo malého poloměru otáčení a zvýšení dostupnosti v bytových zástavbách.

bremat

Výhody mobilního zařízení BREMAT

Výrobní kapacita míchání je 12 m3 za hodinu. Dodávky z mobilních zařízení můžeme kombinovat s produkty dodaných přímo z našich betonáren. V těchto případech je BREMAT použitý pro přečerpání směsí z domíchávačů. Jedním z největších přínosů mobilního zařízení je bezodpadové hospodářství. BREMAT je schopen zajistit naprosto přesné množství dodávky bez nutnosti vracení přebytků k recyklaci.

Pro více informací a zpracování nabídky se můžete kdykoliv obrátit 
na našeho obchodního zástupce:

Tomáš Ťažký

email: 
tel.: +420 723 562 312.

Jsme Vám blízko

Články

13. 09. 2019

Výhody a využití průmyslových podlah

Betonové podlahy, které mají vysoce pevný povrch a zvýšenou odolnost, se nazývají průmyslové nebo…

Výhody a využití průmyslových podlah


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Cena lité podlahy

Výběr produktuPlocha: 100 m2

Tloušťka potěru: 35 mm

Orientační cena

( bez DPH)


Cena je orientační pro realizaci podlahy v rodinném domě. Zahrnuje zaměření, materiál včetně dopravy na stavbu a odborné uložení směsi čerpadlem. Pokud chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím formulář níže a budete kontaktováni certifikovanou firmou ze sítě CEMEX Xperts, která Vám vypracuje cenovou nabídku.

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací