Levné podlahy

Vybíráte firmu na realizaci lité podlahy a záleží Vám především na ceně? Buďte ostražití, pokud se firma prezentuje jako ta nejlevnější. Zde pro Vás máme pár tipů, jak utratit za podlahu co nejméně, ale zároveň se těšit z její kvality a rychlé pokládky.

Nejlevnější podlahy

Pamatujte, že v rámci lité podlahy nekupujete jen samotný produkt, ale především službu. U nejlevnějších podlah vždy existuje riziko, že se šetří právě na řemeslnících, kteří podlahu realizují a tím pádem nemůžete očekávat nejkvalitnější zpracování podlahového materiálu. Následné vady nebo nedokonalosti podlahy jsou velmi těžko odstranitelné. Oprava už hotové podlahy je časově i finančně náročná a může se tedy stát, že původní levná podlaha Vám zajistí trápení do budoucna, a hlavně se její finální cena vyšplhá vysoko nad původní rozpočet.

Rozumná cena, kvalitní výsledek

Abychom Vás ušetřili zklamání i vysokých cen, připravili jsme program CEMEX Xperts, do kterého zapojujeme jen certifikované firmy s kvalitně proškolenými zaměstnanci. Po zaslání poptávky na cenu lité podlahy Vám přijde nabídka ne od jedné, ale až od tří realizačních firem, ze kterých si můžete vybrat podle ceny nebo referencí. U všech firem se zaručujeme za jejich profesionalitu.

Výpočet ceny podlahy

Nabízíme také možnost spočítat si cenu podlahy předem. Pomocí našeho kalkulátoru ceny lité podlahy zjistíte snadno a rychle orientační cenu a při výběru realizační firmy už Vás pak nic nepřekvapí.

Jsme Vám blízko

Články

13. 09. 2019

Výhody a využití průmyslových podlah

Betonové podlahy, které mají vysoce pevný povrch a zvýšenou odolnost, se nazývají průmyslové nebo…

Výhody a využití průmyslových podlah


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Cena lité podlahy

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací