Zpevněné plochy

Realizujeme trvanlivé zpevněné plochy a vozovky. Krytovou nebo podkladní vrstvu vozovek řešíme pomocí válcovaného betonu. Kombinací válcovaného betonu a vrchní obrusné asfaltové vrstvy vzniká kompozitní vozovka – cenově efektivní řešení s dlouhou životností.

Válcovaný beton stojí méně a je odolnější než konvenční materiály pro stavbu vozovek. Jedná se o velmi inovativní řešení, které kombinuje pevnost betonu se snadností pokládání asfaltu. Válcovaný beton nachází využití samostatně jako tuhá vozovka na parkovacích plochách, místních cestách, silnicích nebo průmyslových prostorech. Velmi dobře se dá uplatnit i při rekonstrukci už hotových vozovek.

Kompozitní vozovka kombinuje vlastnosti tuhé i pružné vozovky. Zatížení od dopravy je na kompozitní vozovku rychle a rovnoměrně rozprostřeno přes větší únosnou plochu. Díky tomu je konstrukce vysoce odolná proti tvorbě trvalých deformací.

Válcovaný beton má velice dobré uplatnění při rekonstrukci vozovek jako krytová nebo podkladní vrstva.
Kompozitní vozovka se skládá z tuhé podkladní vrstvy, která je tvořena válcovaným betonem (RCC) a vrchní obrusnou asfaltovou vrstvou.

Jsme Vám blízko

Články

13. 09. 2019

Představujeme Vám anhydritovou podlahu pro podlahové vytápění AnhyLevel Heat

Lité podlahy znají zejména majitelé podlahového vytápění v obytných prostorách. Mezi nimi vyniká…

Představujeme Vám anhydritovou podlahu pro podlahové vytápění AnhyLevel Heat


více

Chcete poradit?

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem odpovíme.

Klikněte zde

Poptávka

Informace o stavbě

Kontaktní údaje

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací